Oferta dopasowana do potrzeb Państwa firmy

Dlaczego warto wybrać serwis niezależny?

Najważniejsza jest jakość w przystępnej cenie

Grupa Bełtowski oferuje przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis blacharsko-lakierniczy, naprawy mechaniczne, naprawy elektroniczne i przeglądy rejestracyjne, a także akcesoria i części zamienne – oryginalne i wyłącznie najwyższej jakości zamienniki. Wszystko w rozsądnych cenach.

Najwyższej jakości zamienniki, a tylko takie proponujemy w naszym serwisie, pochodzą z tej samej fabryki, którą opuściły części oryginalne. Wykonane zostały z takich samych materiałów i w takim samym reżimie technologicznym, mają taką samą wytrzymałość.

Czy ich jakość ma aż tak duże znaczenie? Olbrzymie! Użycie do naprawy niewłaściwych części i materiałów może fatalnie wpływać na zużycie najważniejszych podzespołów samochodu, a także koszty przyszłej naprawy. Od jakości wykonania poszczególnych elementów, a więc materiału, z którego zostały zrobione, dokładności obróbki oraz jego wytrzymałości zależy też m.in. czas pracy mechaników, a więc koszt serwisu. Idealne np. wykonanie części, uwzględniające wszelkie, nawet najdrobniejsze zmiany i modyfikacje zastosowane przez producenta, sprawia, że doskonale pasują do współpracujących z nimi elementów. To zaś oznacza bezproblemową pracę mechaników (nie muszą niczego dopasowywać), wyższe osiągi samochodu i lepszy komfort pracy silnika, a także bezpieczeństwo właściciela samochodu.

Potwierdzeniem profesjonalizmu naszego serwisu jest m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001:2000. Jest on także zobowiązaniem do dbania o jakość naszych usług serwisowych w przyszłości.

Zamknij