35 lat doświadczenia

Jesteśmy niezależnym profesjonalnym serwisem samochodowym z 35-letnią tradycją. Gwarantujemy nie tylko wysoką jakość obsługi, pewność, bezpieczeństwo, ale także rozsądne ceny usług. Do tej pory zaufało nam blisko 60 tysięcy klientów. Zadzwoń, przyjedź. Sprawdź nas i Ty!

Zadowolenie i satysfakcja klientów – to najważniejsze cele, jakie sobie stawiamy. Dlatego nasz serwis opiera się na fachowcach. I to oni zadbają o niezawodność Twojego samochodu. Wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, olbrzymia wiedza i energia do pracy, sprawiają, że samochody marki Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, a także Subaru nie mają przed nimi żadnych tajemnic.

Przeglądy gwarancyjne, pogwarancyjne i okresowe, a także wszystkie naprawy, wykonujemy zgodnie ze szczegółowymi wytycznymi producentów samochodów. Kompleksową i profesjonalną obsługę serwisową gwarantują doskonali fachowcy, świetnie wyposażony serwis, pełny dostęp do aktualnej dokumentacji technicznej, a także ogromny wybór oryginalnych części zamiennych i najwyższej klasy zamienników.

Bełtowski Serwis Pack

Jesteś właścicielem Volkswagena, Audi, Seata lub Skody?

Masz problemy z silnikiem lub skrzynią biegów w swoim samochodzie? Grupa Bełtowski przygotowała dla Ciebie specjalny Serwis Pack. To najlepsza, przejrzysta i konkretna oferta dla Twojej kieszeni oraz samochodu!

Serwis gwarancyjny GVO

Dlaczego warto wybrać serwis niezależny?

Najważniejsza jest jakość w przystępnej cenie

Grupa Bełtowski oferuje przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne, serwis blacharsko-lakierniczy, naprawy mechaniczne, naprawy elektroniczne i przeglądy rejestracyjne, a także akcesoria i części zamienne – oryginalne i wyłącznie najwyższej jakości zamienniki. Wszystko w rozsądnych cenach.

Najwyższej jakości zamienniki, a tylko takie proponujemy w naszym serwisie, pochodzą z tej samej fabryki, którą opuściły części oryginalne. Wykonane zostały z takich samych materiałów i w takim samym reżimie technologicznym, mają taką samą wytrzymałość.

Czy ich jakość ma aż tak duże znaczenie? Olbrzymie! Użycie do naprawy niewłaściwych części i materiałów może fatalnie wpływać na zużycie najważniejszych podzespołów samochodu, a także koszty przyszłej naprawy. Od jakości wykonania poszczególnych elementów, a więc materiału, z którego zostały zrobione, dokładności obróbki oraz jego wytrzymałości zależy też m.in. czas pracy mechaników, a więc koszt serwisu. Idealne np. wykonanie części, uwzględniające wszelkie, nawet najdrobniejsze zmiany i modyfikacje zastosowane przez producenta, sprawia, że doskonale pasują do współpracujących z nimi elementów. To zaś oznacza bezproblemową pracę mechaników (nie muszą niczego dopasowywać), wyższe osiągi samochodu i lepszy komfort pracy silnika, a także bezpieczeństwo właściciela samochodu.

Potwierdzeniem profesjonalizmu naszego serwisu jest m.in. Certyfikat Jakości ISO 9001:2000. Jest on także zobowiązaniem do dbania o jakość naszych usług serwisowych w przyszłości.

Serwis profesjonalny Grupa Bełtowski

Doradcy Klienta Działu Serwis

Zamknij