Czy w serwisie Grupy Bełtowski można dokonać przeglądu gwarancyjnego

20/10/2018

Tak. Nasz serwis jest doskonale do tego przygotowany – mamy urządzenia przypisane do konkretnych modeli, dostęp do na bieżąco aktualizowanej dokumentacji i oprogramowania producentów, a przede wszystkim zespół doskonałych fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Mamy także dostęp do części oryginalnych i najwyższej klasy zamienników. Dzięki temu możemy bardzo szybko wykryć i naprawić usterkę w Twoim samochodzie. W serwisie Grupy Bełtowski możemy przeprowadzać także badania okresowe.

Nasz niezależny serwis samochodowy działa zgodnie z unijną dyrektywą GVO. Dysponujemy aktualną dokumentacją producentów samochodów, mamy odpowiednią wiedzę i technologie, urządzenia oraz narzędzia, a także specjalistyczne oprogramowanie komputerowe. Olbrzymią wagę przywiązujemy również do szkoleń dla mechaników. Dlaczego to robimy? Fachowa wiedza nie tylko przyspiesza diagnozę „choroby”, ale pomaga unikać kosztownych pomyłek podczas napraw. Co warto podkreślić, nasi mechanicy mają wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i motosportowej.

Oferujemy również oryginalne części zamienne oraz certyfikowane zamienniki. Których części użyjemy? My doradzimy, Ty zdecydujesz! To dzięki temu zachowasz gwarancję producenta, a koszty serwisu będą znacząco niższe niż do tej pory.

Wróć do aktualności
Zamknij